Értékesítési képviselő - Zala és Vas vármegye

Munkaterületek:  Marketing & értékesítés
Hely:

Győr, GS, HU

Jogalany:  KWS Magyarország Kft (0064)
Munkaszerződés típus:  Határozatlan idejű
Teljes munkaidős:  Igen
Telephelyi munkavégzés/ Távmunkavégzés:  Hibrid munkavégzés az országon belül
ID:  14849

Lelkes és motivált (akár pályakezdő) Értékesítési képviselőt keresünk a KWS Magyarország Kft csapatába, aki Zala és Vas vármegye kijelölt területein kukorica, repce, napraforgó és cirok vetőmagot értékesít, szaktanácsadássával támogatja a KWS ügyfeleit és részt vesz promóciós tevékenységeinkben.
A pozíció teljes munkaidős és határozatlan időre szól.

Az Ön feladatai:

  • Meglévő és potenciális ügyfelekkel való üzleti kapcsolatok kialakítása, fejlesztése és fenntartása, szaktanácsadás biztosítása
  • Értékesítési látogatások tervezése és végrehajtása, ezek alkalmával termékek bemutatása és javaslatok készítése
  • Személyes értékesítési stratégia tervezése, jelentések készítése
  • Bemutató területek kezelése és látogatások szervezése
  • Részvétel promóciós tevékenységekben, kereskedelmi bemutatókon, értékesítési körutakon és hasonló rendezvényeken
  • Forgalmazási tevékenységek, a forgalmazók készletének és a megrendelések nyomon követése

Az Ön profilja:

  • Agrár vagy hasonló területen szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • 1-2 év értékesítési tapasztalat a mezőgazdaságban vagy a mezőgazdasági termelés területen de pályakezdőket is szívesen látunk
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, jó kommunikációs- és meggyőzőkészség
  • Önálló gondolkodás és cselekvés, analitikus képességek
  • Strukturált, megbízható, kitartó, határozott és hatékony munkavégzés
  • Csapatjátékos, konfliktus- és stresszkezelő képesség és rugalmasság
  • Magyar nyelvtudás, angol vagy német nyelv ismerete előnyt jelent
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office ismeretek

Amire számíthat:

  • Multinacionális hátterű, de családi tulajdonban lévő vállalat. Ezt a kultúrát a gyakorlatban is megéljük, nyitott és barátságos munkahelyi légkört teremtve az első naptól kezdve
  • Lapos hierarchia nyílt kommunikációval
  • Megfelelő keretfeltételeket teremtünk: céges autó, éves prémium és cafeteria stb.
  • Egyéni képzési lehetőségekkel támogatjuk munkatársaink szakmai és személyes fejlődését

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezzen karrier honlapunkon keresztül önéletrajzzal és motivációs leveléllel.

A KWS vállalatról
A KWS a világ egyik vezető növénynemesítő vállalata. A 2022/2023-es pénzügyi évben több mint 5000 alkalmazottunk volt több mint 70 országban, és mintegy 1,8 milliárd euró nettó értékesítési bevételt értünk el. A hagyományaihoz híven családi tulajdonú vállalat, a KWS több mint 165 éve függetlenül működik. Fő tevékenységi területünk a növénynemesítés, valamint a kukorica-, cukorrépa-, gabona-, repce-, napraforgó- és zöldségmagvak előállítása és értékesítése. A KWS a legmodernebb növénynemesítési eljárásokat alkalmazza, amelyek folyamatosan javítják a gazdák terméshozamát, valamint növelik a növények betegségekkel, kártevőkkel és abiotikus stresszel szembeni ellenállását. Ennek érdekében vállalatunk a tavalyi évben több mint 300 millió eurót fektetett a kutatás-fejlesztésbe. További információ: www.kws.com/career. Kövessen minket a LinkedIn® oldalunkon: https://linkedin.com/company/kwsgroup/.

Jelentkezésünk adatvédelmi szabályzata a www.kws.com/dataprotection -bén taláható. Kérjük, válassza ki az országot, és adott esetben az üzleti területet, amelyre jelentkezett.